Guest house Erda

4.83

Private room in bed and breakfast hosted by Daniela

3 guests, 1 bedroom, 2 beds, 1 private bath
Enhanced Clean
This host committed to Airbnb's 5-step enhanced cleaning process.
Great location
100% of recent guests gave the location a 5-star rating.
Wifi
Guests often search for this popular amenity
Traditën mikpritëse të shqiptarit do e gjeni pranë shtëpisë sonë në mënyrë besnike. Do gjeni qetësinë e shumë kërkuar larg zhurmës së qytetit e stresit të ditëve të ngarkuara. Do ndiheni të përkëdhelur ashtu sikurse dhe ne, nga natyra e qetësia e liqenit. Mund te shijoni një mëngjes me produkte të freskëta bio, ashtu sikurse dhe një darke me peshk të sapo peshkuar, e nën dritën e qiriut e me zhurmën e valëve. Komoditeti i dhomave është për t'u provuar. Ju mirëpresim!

The space
Ndërsa shijon rrezet e diellit, ledhatohesh nga nga puhiza e liqenit dhe hijet e pemëve që të rrethojnë. Larmia e luleve dhe ngjyrave që të rrethojnë është magjepsëse.

What this place offers

Lake view
Beach access – Beachfront
Wifi
Free parking on premises
TV
Washer
Dryer
Air conditioning
Unavailable: Carbon monoxide alarm
Unavailable: Smoke alarm

Select check-in date

Add your travel dates for exact pricing
Check-in
Add date
Checkout
Add date

4.83 out of 5 stars from 12 reviews

Cleanliness
Accuracy
Communication
Location
Check-in
Value

Where you’ll be

Lin, Qarku I Korçës, Albania

Pastërtia e qytetaria që karakterizon zonën tonë e prek në çdo hap.

Hosted by Daniela

  1. Joined in July 2020
  • 12 Reviews
  • Identity verified

During your stay

Jemi në dispozicion të miqve, por dhe respektojmë hapësirat e tyre.
  • Response rate: 100%
  • Response time: within an hour
To protect your payment, never transfer money or communicate outside of the Airbnb website or app.

Things to know

House rules

Check-in: After 12:00 p.m.
Checkout: 12:00 a.m.
No smoking
No parties or events

Health & safety

Committed to Airbnb's enhanced cleaning process. Show more
Airbnb's social-distancing and other COVID-19-related guidelines apply
Carbon monoxide alarm not reported Show more
Smoke alarm not reported Show more

Cancellation policy

Explore other options in and around Lin

More places to stay in Lin: