Bjeshkët e Nemuna stani i parë i pas luftës

Hut hosted by Burim

6 guests, 1 bedroom, 6 beds, 1.5 baths
Entire home
You’ll have the hut to yourself.
Enhanced Clean
This host committed to Airbnb's 5-step enhanced cleaning process.
Pets allowed
Guests often search for this popular amenity
Ofertë turistike në Bjeshkët e NemunaStani posedon dhomë të ndenjes + kuzhinë, një dhomë gjumi për 6 persona, Wfi, TV, rrymë dhe ujë - 24h, WC, banjo si dhe një oborr më siperfaqe 50m^2.
Stani gjithashtu e ka të ndertuar ne menyrë natyrale ftohesin e pijeve dhe gjërave tjera ushqimore.

The space
Siç shihet në foto stani është klasik dhe i tëri në formë natyrale. Është stani i parë i ndertuar pas luftës, për këtë arsye jemi munduar që stilin që e kishte ta ruanim, sepse kjo është e veçanta e këtij stani.

Afer stanit kalon edhe lumi Erenik, ku do të manhiteni më bukurinë e tij natyrore.

Bjeshkët e Nemuna, Gjeravicën, Rrasen e Zogut, kufirin Kosovë-Shqipëri mund ta vizitoni dhe shijoni.

Transportin deri të stani e sigurojmë ne.

Where you'll sleep

Bedroom
6 single beds

What this place offers

Kitchen
Pets allowed
TV
Indoor fireplace
Breakfast
Smoking allowed
Long-term stays allowed
Unavailable: Carbon monoxide alarm
Unavailable: Smoke alarm

Select check-in date

Add your travel dates for exact pricing
Check-in
Add date
Checkout
Add date

2 reviews

Where you’ll be

Pejë, Kosovo

Hosted by Burim

  1. Joined in August 2020
  • 2 Reviews
  • Identity verified
  • Languages: English, Deutsch
  • Response rate: 100%
  • Response time: within an hour
To protect your payment, never transfer money or communicate outside of the Airbnb website or app.

Things to know

House rules

Check-in: After 3:00 p.m.
Pets are allowed
Smoking is allowed

Health & safety

Committed to Airbnb's enhanced cleaning process. Show more
Airbnb's social-distancing and other COVID-19-related guidelines apply
Carbon monoxide alarm not reported Show more
Smoke alarm not reported Show more

Cancellation policy

Explore other options in and around Pejë

More places to stay in Pejë: